Nástrojové a speciální oceli

[Translate to en:] Nástrojové oceli vyhovují všem požadavkům různých druhů ná­strojů, např. pro obrábění, tváření za tepla i za studena, měřidlům či formám na tlakové lití. Nabízíme také rychlořezné oceli.

Speciální nástrojové oceli jsou vhodné k výrobě forem, zápustek a lisovacích nástrojů. Tyto oceli disponují lepšími užitnými vlastnostmi než běžně používané klasické oceli.

Švédská patentovaná ocel s širokým spektrem použití je vhodná k výrobě nástrojů a forem i k výrobě strojních dílů. Dokáže nahradit širokou škálu klasických nástrojových a konstrukčních ocelí.

[Translate to en:] Dodáváme konstrukční oceli třídy 11, 12, 14. K dispozici máme také oceli k zušlechťování třídy 15.

Zajišťujeme dělení materiálů na pásových pilách KASTO. K dispozici máme vysoce výkonné pily a jsme tak schopni zajistit rychlé sériové dodávky.

Zhotovujeme frézované nebo broušené polotovary na míru dle požadavku zákazníka. Nabízíme možnost dodání včetně manipulačních závitů.

Nabízíme výrobu částí forem, lisovacích nástrojů a kovacích zápustek. K dispozici máme rozsáhlé portfolio CNC obráběcích center včetně stroje na hluboké vrtání.

In case of interest or questions, please contact us via the inquiry form. We will gladly answer any questions.

JKZ Bučovice, a.s.

These companies are a worldwide concept of quality and development of new and more efficient steels.

Production and development of these steels take place at our exclusive partners: Kind&Co EdelstahlwerkSchmiedewerke GröditzIndusteel from group ArcelorMittal and SSAB Oxelösund with materials TOOLOX.

The company has the seat in Bučovice in the Czech Republic In Slovakia, Poland, Hungary, Austria and Slovenia you can find our sales representatives.

Apart from deliveries of high-quality steels which are tailor-made according to customer´s request we also offer 3-axis, 5-axis machining, deep boring, grinding and shaped burning of metal sheets.

Naši partneři