Prémiové nástrojové oceli

Nástrojové oceli vyhovují všem požadavkům různých druhů ná­strojů, např. pro obrábění, tváření za tepla i za studena, měřidlům či formám na tlakové lití. Nabízíme také rychlořezné oceli.

Speciální nástrojové oceli jsou vhodné k výrobě forem, zápustek a lisovacích nástrojů. Tyto oceli disponují lepšími užitnými vlastnostmi než běžně používané klasické oceli.

Švédská patentovaná ocel s širokým spektrem použití je vhodná k výrobě nástrojů a forem i k výrobě strojních dílů. Dokáže nahradit širokou škálu klasických nástrojových a konstrukčních ocelí.

Dodáváme konstrukční oceli třídy 11, 12, 14. K dispozici máme také oceli k zušlechťování třídy 15.

Zajišťujeme dělení materiálů na pásových pilách KASTO. K dispozici máme vysoce výkonné pily a jsme tak schopni zajistit rychlé sériové dodávky.

Zhotovujeme frézované nebo broušené polotovary na míru dle požadavku zákazníka. Nabízíme možnost dodání včetně manipulačních závitů.

Nabízíme výrobu částí forem, lisovacích nástrojů a kovacích zápustek. K dispozici máme rozsáhlé portfolio CNC obráběcích center včetně stroje na hluboké vrtání.

V případě zájmu či dotazů nás kontaktujte prostřednictvím poptávkového formuláře. Rádi vám zodpovíme veškeré dotazy.

JKZ Bučovice, a.s.

Patří mezi největší servisní centra specializující se na dodávky nástrojových a speciálních ocelí.

Výroba a vývoj těchto ocelí probíhá u exklusivních partnerů naší firmy: Kind&Co Edelstahlwerk, Schmiedewerke Gröditz, Industeel ze skupiny ArcelorMittal, SSAB Oxelösund s materiály TOOLOX®.

V České republice má firma sídlo v Bučovicích, na Slovensku v Trenčíně. V Polsku, Maďarsku, Rakousku, Slovinsku a Rumunsku se nachází naši obchodní zástupci.

Kromě dodávek vysoce kvalitních ocelí nadělených dle přání zákazníka na míru, nabízíme také 3-osé, 5-osé obrábění, hluboké vrtání, broušení a tvarové pálení plechů.

Novinky

Rádi bychom upozornili na velice zajímavý článek "Minimální chlazení rozprašováním a volba nástrojových ocelí", který ve spolupráci se společností...

Nově nabízíme rozšíření sortimentu o kruhové tyče W.NR. 1.2367 v rozměrech D31-D403 a kruhové tyče v jakosti W.NR. 1.2738 od D162 mm.

Naši partneři