Prémiové nástrojové oceli

Nástrojové oceli vyhovují všem požadavkům různých druhů ná­strojů, např. pro obrábění, tváření za tepla i za studena, měřidlům či formám na tlakové lití. Nabízíme také rychlořezné oceli.

Speciální nástrojové oceli jsou vhodné k výrobě forem, zápustek a lisovacích nástrojů. Tyto oceli disponují lepšími užitnými vlastnostmi než běžně používané klasické oceli.

Švédská patentovaná ocel s širokým spektrem použití je vhodná k výrobě nástrojů a forem i k výrobě strojních dílů. Dokáže nahradit širokou škálu klasických nástrojových a konstrukčních ocelí. best replicas watches

Dodáváme konstrukční oceli třídy 11, 12, 14. K dispozici máme také oceli k zušlechťování třídy 15.

Zajišťujeme dělení materiálů na vysoce výkonných pásových pilách a jsme tak schopni zajistit rychlé sériové dodávky. replica rolexes for sale

Zhotovujeme frézované nebo broušené polotovary na míru dle požadavku zákazníka. Nabízíme možnost dodání včetně manipulačních závitů.

Nabízíme výrobu částí forem, lisovacích nástrojů a kovacích zápustek. K dispozici máme rozsáhlé portfolio CNC obráběcích center včetně stroje na hluboké vrtání.

V případě zájmu či dotazů nás kontaktujte prostřednictvím poptávkového formuláře. Rádi vám zodpovíme veškeré dotazy.

JKZ Bučovice, a.s.

Patří mezi největší servisní centra specializující se na dodávky nástrojových a speciálních ocelí.

Výroba a vývoj těchto ocelí probíhá u exklusivních partnerů naší firmy: Kind&Co Edelstahlwerk, Schmiedewerke Gröditz, Industeel ze skupiny ArcelorMittal, SSAB Oxelösund s materiály TOOLOX®.

V České republice má firma sídlo v Bučovicích, na Slovensku v Trenčíně. V Polsku, Maďarsku, Rakousku, Slovinsku a Rumunsku se nachází naši obchodní zástupci. replica watch

Kromě dodávek vysoce kvalitních ocelí nadělených dle přání zákazníka na míru, nabízíme také 3-osé, 5-osé obrábění, hluboké vrtání, broušení a tvarové pálení plechů.

Novinky

Nově je možné při osobním odběru požádat o platbu kartou.

Naši partneři