Aktuality

Den otevřených dveří v JKZ Bučovice a.s.

Navzdory předem nepředvídatelnému počasí, které nás v průběhu letošního září vcelku potrápilo, proběhl dne 25.9.2022 v JKZ Bučovice a.s. den otevřených dveří. Cílem bylo představit pracovní prostředí společnosti JKZ nejen rodinám a známým našich zaměstnanců, ale také široké veřejnosti.

Od roku 1995, kdy byla společnost založena, prošla velkým vývojem a v současnosti patří se 150 zaměstnanci a s více jak tisícovkou aktivních zákazníků v rámci ČR i Evropy k významným zaměstnavatelům našeho regionu. Jsme hrdí na nejmodernější vybavení, s kterým mohou naši zaměstnanci pracovat, a jsme také hrdí na naše zaměstnance, kteří se na dalším rozvoji firmy podílejí.

V rámci dne otevřených dveří bylo v areálu společnosti připraveno občerstvení, k dispozici byl dostatek prostor k posezení a zábavné aktivity pro děti. I když slunce se celé odpoledne schovávalo za mraky, přišly téměř tři stovky návštěvníků, kteří prožili příjemné odpoledne. Děti nejvíce zaujal velký skákací hrad, dospělé pak možnost nahlédnout do výrobních prostor společnosti. Přestože připravujeme exkurze pro studenty středních škol či nabízíme prohlídku výroby našim zákazníkům, akce v tomto rozsahu v JKZ probíhala poprvé. Uskutečnilo se dvanáct prohlídek s maximální kapacitou 15-20 osob. Pro mnoho návštěvníků byla překvapením velikost výrobních prostor i naše technické vybavení.

Ceníme si kladných ohlasů návštěvníků, a tak již přemýšlíme, jakou akci, ať už pro naše zaměstnance nebo veřejnost připravíme příště.