Kvalita

JKZ Bučovice, a.s. je držitelem certifikátu ISO 9001. Námi dodávané oceli splňují ty nejpřísnější požadavky na chemické složení a mechanické vlastnosti. Disponujeme vlastním spektrometrem k určení chemického složení a přenosným tvrdoměrem k měření tvrdosti.

Certifikaty ISO

Přístroj pro spektrální analýzu

Tvrdoměr

Regálový zakladač Kasto

Zajišťujeme dělení materiálů na pásových pilách KASTO. K dispozici máme vysoce výkonné pily a jsme tak schopni zajistit rychlé sériové dodávky.

Zhotovujeme frézované nebo broušené polotovary na míru dle požadavku zákazníka. Nabízíme možnost dodání včetně manipulačních závitů.

Nabízíme výrobu částí forem, lisovacích nástrojů a kovacích zápustek. K dispozici máme rozsáhlé portfolio CNC obráběcích center včetně stroje na hluboké vrtání.

JKZ Bučovice, a.s. je držitelem certifikátu ISO 9001. Námi dodávané oceli splňují nejpřísnější požadavky na chemické složení a mechanické vlastnosti.

Poptávka

* Povinná pole

*
*
*
*
*
*
*
*
*
*

Novinky

Vážení obchodní partneři,

dovolujeme si Vás pozvat k návštěvě specializovaného veletrhu v oblasti tlakového lití – Euroguss 2020.

Norimberk, Německo
14....

Popis projektu / operace:

Hlavní náplní projektu je digitální transformace vnitropodnikových procesů postavená na implementaci nového podnikového...

Rádi bychom upozornili na velice zajímavý článek "Minimální chlazení rozprašováním a volba nástrojových ocelí", který ve spolupráci se společností...

Nově nabízíme rozšíření sortimentu o kruhové tyče W.NR. 1.2367 v rozměrech D31-D403 a kruhové tyče v jakosti W.NR. 1.2738 od D162 mm.