Přeskočit na hlavní obsah

Operátor CNC strojů

Hledáte zodpovědnou samostatnou práci se zajímavým ohodnocením chcete se zdokonalovat ve vašem oboru? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce

Obsluha CNC strojů a s tím spojené pracovní činnosti

  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • nastavení stroje a úprava programu na výrobu
  • příprava a výměna potřebných nástrojů
  • samostatná kompletní výroba dílů dle připravených programů

Pozice je vhodná pro zájemce se strojním vzděláním. Pracujeme na nejmodernějších obráběcích strojích na zakázkové výrobě, dle Vašich schopností se bude odvíjet složitost Vámi vyrobených dílů. Nabízíme komplexní systém zaškolení a možnost profesního růstu, skvělá příležitost jak pro zkušené strojaře, tak pro absolventy v oboru.

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání strojírenského směru
  • pečlivost, samostatnost, spolehlivost
  • ochotu učit se novým věcem
  • ochotu pracovat ve dvousměnném nebo třísměnném režimu
  • znalost programů Solidworks a Solidcam výhodou

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • zaučení a podpora samozřejmostí
  • přátelský kolektiv
  • 5 týdnů dovolené
  • příplatky za práci přesčas ve výši 40% a 50%
  • příplatek za odpolední a noční směnu
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek za plnění fondu pracovní doby
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravenkový paušál 116 Kč / směna

Jak se přihlásit do výběrového řízení?

Pošlete nám svůj životopis na e-mail jana.labrova@jkz.cz a do předmětu uveďte pracovní pozici, na kterou se hlásíte.

Pokud  byste chtěl/a pracovat pro JKZ, ale v současnosti nenabízíme pozici, která by pro Vás byla zajímavá, můžete nám svůj životopis přesto zaslat a to spolu s motivačním dopisem, v kterém uveďte, o jakou pozici byste měl/a zájem. V případě, že takovou pozici otevřeme a budete vhodným kandidátem/kou, pozveme si Vás na pracovní pohovor.

Zajímá Vás práce v JKZ, ale rád/a byste se dozvěděl/a více?

Obraťte se na naši personalistku:

Mgr. Jana Lábrová
T: +420 517 306 121
E: jana.labrova@jkz.cz