Přeskočit na hlavní obsah

Operátor výroby

Láká Vás práce ve výrobě, jste manuálně zruční a zodpovědní? Zkuste to u nás!

Hledáme vhodné kandidáty na pozici Operátor výroby střediska dělení materiálu.

Náplň práce

Obsluha pásových pil a s tím spojené pracovní činnosti:

  • obsluha skrze dotykový display / tablet
  • příprava a měření materiálu a polotovarů
  • nastavení stroje a úprava programu na výrobu
  • příprava a výměna pilových pásů
  • práce s manipulační technikou (VZV, mostový jeřáb)
  • průběžná údržba strojů

Na pozici budete po zaučení schopni:

  • samostatné činnosti nastavení stroje
  • samostatné výroby dle zadaných podkladů v informačním systému
  • zkontrolovat si kvalitu výsledného polotovaru
  • samostatně ovládat manipulační techniku

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání
  • pečlivost, samostatnost, spolehlivost
  • ochotu učit se novým věcem
  • ochotu pracovat ve dvousměnném režimu
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • schopnost prostorové představivosti

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • zaučení a podpora samozřejmostí
  • přátelský kolektiv
  • 5 týdnů dovolené
  • příplatky za práci přesčas ve výši 40% a 50%
  • příplatek za odpolední a noční směnu
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek za plnění fondu pracovní doby
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravenkový paušál 116 Kč / směna

Jak se přihlásit do výběrového řízení?

Pošlete nám svůj životopis na e-mail jana.labrova@jkz.cz a do předmětu uveďte pracovní pozici, na kterou se hlásíte.

Pokud  byste chtěl/a pracovat pro JKZ, ale v současnosti nenabízíme pozici, která by pro Vás byla zajímavá, můžete nám svůj životopis přesto zaslat a to spolu s motivačním dopisem, v kterém uveďte, o jakou pozici byste měl/a zájem. V případě, že takovou pozici otevřeme a budete vhodným kandidátem/kou, pozveme si Vás na pracovní pohovor.

Zajímá Vás práce v JKZ, ale rád/a byste se dozvěděl/a více?

Obraťte se na naši personalistku:

Mgr. Jana Lábrová
T: +420 517 306 121
E: jana.labrova@jkz.cz