Přeskočit na hlavní obsah

Kdo se u nás může uplatnit

Dáváme příležitost všem kandidátům, v nichž vidíme potenciál a zájem o práci. Vzdělání pro nás není rozhodující, nicméně na některé vysoce specializované pozice je nezbytné strojní vzdělání.

Ve výrobě máme vícesměnný provoz, nikoliv nepřetržitý, to znamená, že v rámci standardní pracovní doby se směny plánují v rámci pracovního týdne. Některá pracoviště mají dvousměnný režim, některá třísměnný režim. Za odpolední i noční směnu náleží našim zaměstnancům nadstandardní příplatky. A pokud jste "sova" máte po zapracování možnost pracovat jen na odpolední nebo noční směně.

Ceníme si stability i zkušeností našich zaměstnanců, proto pokud je příležitost, vyšší pozice obsazujeme našimi zaměstnanci a umožňujeme jim tak kariérní růst. I v rámci dělnických pozic je však možnost růstu, máme systém 3 úrovní operátorů odpovídající jejich praxi a znalostem. Zaměstnanci, kteří u nás pracují déle než rok také dostávají věrnostní příplatek, který se zvyšuje s délkou zaměstnání.

Jak se přihlásit do výběrového řízení?

Pošlete nám svůj životopis na e-mail jana.labrova@jkz.cz a do předmětu uveďte pracovní pozici, na kterou se hlásíte.

Pokud  byste chtěl/a pracovat pro JKZ, ale v současnosti nenabízíme pozici, která by pro Vás byla zajímavá, můžete nám svůj životopis přesto zaslat a to spolu s motivačním dopisem, v kterém uveďte, o jakou pozici byste měl/a zájem. V případě, že takovou pozici otevřeme a budete vhodným kandidátem/kou, pozveme si Vás na pracovní pohovor.

Zajímá Vás práce v JKZ, ale rád/a byste se dozvěděl/a více? 

Obraťte se na naši personalistku:

Mgr. Jana Lábrová
T: +420 517 306 121
E: jana.labrova@jkz.cz

Praxe pro studenty SOU a SOŠ se strojním zaměřením

Nabízíme praxe učňům a studentům, neváhejte nás kontaktovat pro více informací.

Aktuální nabídka volných pracovních míst

Operátor CNC strojů

Hledáte zodpovědnou samostatnou práci se zajímavým ohodnocením chcete se zdokonalovat ve vašem oboru? Pak hledáme právě Vás!

Operátor výroby

Láká Vás práce ve výrobě, jste manuálně zruční a zodpovědní? Zkuste to u nás!

Hledáme vhodné kandidáty na pozici Operátor výroby střediska dělení materiálu.

Obchodní referent/ka

Pro pokrytí zahraničních trhů hledáme motivované kandidáty/tky, kteří jsou otevření, rádi komunikují, chtějí rozvíjet komunikaci v cizím jazyce a láká je svět obchodu.

Není pro nás rozhodující, zda chcete svoji kariéru v rámci obchodu teprve nastartovat, nebo již předchozí zkušenost máte, zajímá nás Váš zájem a chuť se této oblasti věnovat. Pokud máte strojní či technické vzdělání, je to pro Vás, s ohledem na zaškolení na pozici, výhodou nikoliv podmínkou.